Datums: 24.10.2018

Bezmaksas platformas, kas palīdzēs reklamēt jūsu startapu

Kā sākt veiksmīgu biznesu? Jūs varat teikt, ka viss, kas jums nepieciešams, ir spēcīgs zīmola nosaukums un augstākās kvalitātes produkts. Bet, drošvien, jūs neredzēsiet lielu ieņēmumu pieaugumu pat ar šo divu komponentu kombināciju. Pareiza reklāmas stratēģija ir ceļš uz panākumiem katram startapam, jo tas ir ļoti efektīvs instruments, lai radītu pieaugošu interesi par jūsu produktiem vai pakalpojumiem. Jaunajiem uzņēmumiem, kas mēģina iekļūt tirgū, lietas ir mazliet atšķirīgas.

Ir daudz grūtāk popularizēt startapu, jo neviens nespēj garantēt projekta panākumus, bet jaudīga un radoša mārketinga stratēģija ir dzinējs, kas var palīdzēt veidot lielu auditoriju un aizdzīt vairāk investoru uz savu biznesu.

Tātad, kā veicināt savu startēšanu efektīvā veidā? Galvenais līdzeklis, kas jāuzsver kampaņā, ir projekta iespēja augt, jo tas parāda, ka jūsu startaps spēj radīt vairāk ieņēmumu, izveidot un sasniegt lielāku auditoriju.

Tomēr daudzi iesācēji savus uzņēmumus reklamē pārāk agresīvi. Rezultātā viņu kampaņas kļūst pārāk kaitinošas, un potenciālie klienti vienkārši ignorē produktus un startaps bankrotē diezgan ātri. Lai no tā izvairītos, ir jāveic rūpīga izpēte, lai veicinātu uzņēmējdarbību pareizā veidā. Jūsu mērķa grupa ir pirmā lieta, kas jums jāizdomā, lai izstrādātu efektīvu stratēģiju. Nākamais solis ir optimizēt meklētājprogrammām mājaslapu, lai nodrošinātu vienmērīgu satiksmes plūsmu. Reklamējiet savu mājaslapu jebkurā iespējamā resursā, jo tas ir viens no labākajiem veidiem, kā iegūt un paplašināt auditoriju. Mēģiniet samazināt pārdošanas spiedienu savā vietnē, lai nodrošinātu labāku mijiedarbību ar auditoriju.

Viens no efektīvākajiem popularizēšanas veidiem ir pievienoties vienai no startapu platformām. Šis solis var būt nedaudz mulsinošs, jo ir daudz resursu, kas piedāvā iespēju reģistrēt savu startapu par augstu cenu, un diezgan bieži izmaksas nav iespējamas jauniem un augošiem uzņēmumiem. Par laimi, mēs esam sagatavojuši bezmaksas platformu kolekciju, kur varat pievienoties absolūti bez maksas. Šeit atradīsiet vairāk investoru, daudz efektīvu ideju un ieteikumu, ko izmantot biznesa stratēģijā.

Reddit

Reddit Logo New

Šajā resursā varat atrast jaunākās ziņas pasaulē un simtiem lielisku startapu. Lietotāji balso un izlemj, kurš projekts ir labs un kurš nav. Varat arī pārrunāt savu startapu ar citiem lietotājiem, popularizēt to un atrast labas idejas par to, kā to uzlabot.

Y Combinator

y-combinator logo

Šī ir lieliska platforma, lai jūsu startapan iegūtu finansējumu un parādīt produktus, kurus vēlaties izlaist.

The Startup Pitch

the startup pitch

Spēcīga mājaslapa, kas var būt diezgan parocīga, lai reklamētu startapu. Tas ļauj atbildēt uz dažādiem jautājumiem par jūsu produktiem, lai iegūtu plašāku informāciju par gaidāmo projektu.

Sideprojectors

Side projectors

Sideprojectors ir viena no labākajām brīvajām startapa platformām, kas paredzēta, lai iegādātos, pārdotu un meklētu partnerus startapam utt.

Launching Next

Launching Next

Šī platforma ir mājvieta tūkstošiem startapiem un biznesa ideju, ko var izmantot saviem projektiem.

Startup Booster

Startup booster

Startup Booster ir paredzēta, lai palīdzētu jaunajiem uzņēmējiem gūt panākumus savā biznesā un apgūt jaunas idejas un paņēmienus, kas savā biznesa stratēģijā var būt diezgan parocīgi.

Geekopedia

geekopedia logo

Šī ir augoša platforma spēcīga startapa ekosistēmas veidošanai. Pagaidām tas ir vērsts uz Indijas tirgu, bet domājam, ka tas beigu beigās paplašināsies uz vairāk valstīm.

Maqtoob

MaqToob Logo

Maqtoob platforma piedāvā vairākus efektīvus risinājumus un rīkus, lai padarītu jūsu uzņēmumu rentablāku. Varat arī dalīties savās idejās un atsauksmēs ar citiem uzņēmējiem, lai palīdzētu viņiem ar mārketingu, dizainu, lietojamību utt.

Webmenu(W.I.P.)

Izmantojiet šo jaudīgo bibliotēku, lai reklamētu savu startapu plašā auditorijā. Platforma ir paredzēta tīmekļa lietotņu izstrādātājiem, tāpēc ikviens var koplietot savus produktus šeit un komentēt uz jūsu produktiem.

Beta Bound

Betabound logo

Atrodiet simtiem profesionālo beta testētāju aplikācijām un padariet tās nevainojamas.

Craigslist

1280px-Craigslist.svg

Šajā platformā jūsu produktiem tiks atrasti arī vairāki beta testētāji.

Appstorm

appstorm logo

Iesniedziet savu lietotni Appstorm pārskatīšanai, lai gūtu peļņu no pārdotiem produktiem.

WebApp Rater

webapprater logo

Web App Rater ir viena no galvenajām bezmaksas platformām iesācējiem, kas īpaši paredzēti tīmekļa lietotņu izstrādātājiem un lietotājiem, lai tuvinātu tos un uzlabotu produktu kvalitāti.

VB Profiles

VB profiles logo

Šī jaudīgā platforma ļauj virzīt savu biznesu uz priekšu ar tā uzlaboto pūļa datu vākšanas modeli. Pievienojiet sava projekta aprakstu datu bāzei un veidojiet lielāku auditoriju.

Crunchbase

CrunchBase.svg

Viena no efektīvākajām platformām iesācējiem, kas piedāvā tūkstošiem dažādu veidu cilvēku un uzņēmumu profilus.

Netted

netted logo

Netted piedāvā lielisku veidu, kā runāt par savu biznesu un palielināt satiksmi īstermiņā.

Startup Tabs

startuptabs logo

Iepazīstieniet savu startapu plašau auditorijau, izmantojot šo profesionāli izstrādāto mājas lapu.

Geekwire

GeekWire-logo-transparent

Izmantojiet šo startapu bibliotēku, lai reklamētu savus produktus vai pakalpojumus un izveidotu spēcīgu komūnu.

Protams, ir tūkstošiem citu platformu, kas var noderēt arī jums. Šis ir top brīvo platformu saraksts iesācējiem, kas mūs visvairāk iespaidoja, un tie noteikti palīdzēs jums izveidot augsti iesaistītu komūnu, atrast investorus un padarīt jūsu produktus vēl labākus.

Neesi pārliecināts?

Vai tev nepieciešama
specifiska darba izpilde?

Sazinies ar mums