Par mums

Black Media  – Mēs esam pilna servisa digitālā aģentūra, kas nodrošina dažāda veida IT risinājumu izstrādi. Mums ir zināšanas, pieredze kas iegūta vairāk nekā 15 gadu garumā, ja tā varētu teikt – no pašiem WEB primssākumiem, kad bija pirmie datori, telefoni un tai skaitā pirmās mājas lapas.

Kā radās Black Media?

Neesam strādājuši 3 istabu dzīvoklī vai garāžā. Esam vienkārši cilvēki, kuri dara to, kas viņiem patīk un padodas. Saliekot idejas, vēlmes, redzējumu un talantus kopā radās doma mūsu hobiju apvienot un parādīt arī citiem, uz ko esam spējīgi kā komanda.

Ar ko mēs atškiramies no citiem?

Iespējams ar atbildību pret darbu, mūsu klientu un kvalitāti. Mēs nekad nesolām to, ko nevar izdarīt vai nebūtu prātīgi darīt. Vienmēr izvērtējam klienta iespējas un vajadzības. Mēs varam arī klientam pateikt lielu NĒ, ja redzam ka tiešām tā lieta nestrādās vai tai nebūs nekāda pamatojuma, līdz ar to mēs spējam nodrošināt ne tikai kvalitatīvu pakalpojumu, bet arī sniegt pievienoto vērtību un godīgu attieksmi sarunu, bez “Batonu spraušanām”.  Jūs iegūstat uzticamu partneri ilgermiņā.